Fajna TV

Mic Cam

Nabídka služeb

Nabízíme široké spektrum služeb v oblasti audiovizuální prezentace. Od návrhu až po realizaci Vaší zakázky. Přesně podle Vašeho přání vyrobíme prezentaci Vašeho podnikání, firmy, události, nebo plánované akce, ať už se rozhodnete pro formu videa, audia či fotografie. Jsme si jisti, že si z naší nabídky vyberete.

Výroba reklamních spotů

Nabízíme výrobu propagačních videí, které zpracujeme přesně podle Vašeho přání.


Hudební videa

Spolupracujeme s umělci – vyrábíme hudební videa podle Vašich představ, ať už si vyberete záznam koncertu, natočení skladby nebo klasického videoklipu.


Reportážní tvorba

Informujte o Vašich projektech své okolí a své klienty formou reportáže, propagujte své nápady pomocí tzv. virálních videí a oslovte co největší množství zákazníků.


Výroba dokumentárních filmů a videí

Formát dokumentárních filmů nabízí atraktivní formu prezentace Vašich projektů, nabízíme také záznam a zpracování Vašich akcí, společenských, sportovních nebo rodinných událostí.


Audio služby

Nabízíme načtení mluveného slova profesionálními herci a moderátory, včetně případného překladu z/do anglického jazyka a načtení rodilým mluvčím v angličtině.


Realitní fotografie (službu pro vás připravujeme)

Díky naší technice pořizujeme výškové fotografie přesně podle Vašich požadavků, snadno a rychle.


Letecké fotografie (službu pro vás připravujeme)

Darujte unikátní letecké snímky oblíbených míst – fotografie pořizujeme v profesionální kvalitě, ve vzduchu operuje pouze kamerový dron, nemusíte proto platit za pilota či letadlo.